AAA
Parafialny Zespół Caritas Barnimie

Aktualności

16 marca 2016 20:44 | Aktualności

Bierzemy udział w wielkanocnej akcji "Tak pomagam!".
4-5 marca 2016 r. w całym kraju odbyła się ogólnopolska akcja zbiórki żywności „Tak Pomagam”. 9 wolontariuszy Parafialnego Zespołu Caritas włączyło się do tej szlachetnej akcji, która została zorganizowana już po raz XIX.

Dzięki uprzejmości właścicieli Marketu DINO i Mini Samu KAROTKA w Drawnie udało nam się zebrać 341,60 kg produktów, na łączną kwotę 2 308 zł.

 

Nasi dzielni Wolontariusze: Ela Szumotalska, Jola Mikina, Kasia Maćkowiak, Helena Babiracka, Teresa Konopelska, Ewa Paszkowska, Janusz Wasieczko, Jan Kucharski i Andrzej Konopelski podczas kwesty nie szczędzili uśmiechów i podziękowań.

A żywność w asortymencie ponad 35 produktów trafi do najbardziej potrzebujących i dysfunkcyjnych wielodzietnych rodzin, do osób samotnych i niepełnosprawnych w całej naszej Parafii.

            

Zebrane produkty to najczęściej cukier, mąka, olej, konserwy, kasza, ryż i mnóstwo słodyczy.

My teraz, w imieniu  wszystkich osób zbierających żywność, pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim Ludziom Wielkiego Serca za wsparcie zakupionymi produktami, ciepłym słowem i życzliwością.

Tradycyjnie na zakończenie akcji „Tak Pomagam”, Parafialny Zespół Caritas w Barnimiu wręczył w miejscach zbiórki dyplomy, podziękowania i Świece Wielkanocne Caritas.

Przeczytano: 1213 razy. Wydrukuj|Do góry